22 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Hyn në fuqi pauza humanitare 4-ditore në Rripin e Gazës

Më të lexuarat

Hyn në fuqi pauza humanitare 4-ditore në Rripin e Gazës midis ushtrisë izraelite dhe Hamasit, duke ndaluar përkohësisht sulmet për shkëmbimin e të burgosurve dhe hyrjen e ndihmës.

/aa/

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit