12.1 C
Pristina
Saturday, May 18, 2024

HADITH – Le të flasë vetëm mirë ai që beson në Allahun dhe në Ditën e Gjykimit – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

HADITH – Le të flasë vetëm mirë ai që beson në Allahun dhe në Ditën e Gjykimit – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit