5.4 C
Pristina
Thursday, March 23, 2023

Gratë Shqiptare dhe nderi i tyre! – Hoxhë Muharem Ismaili

Më të lexuarat

Gratë Shqiptare dhe nderi i tyre! – Hoxhë Muharem Ismaili

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit