14.2 C
Pristina
Sunday, September 19, 2021

Grabitet TTK Banka në Shkup

Më të lexuarat

Sot në mëngjes është grabitur filiali i TTK Bank në qendrën tregtare “Beverli Hills” në Shkup.

Sipas policisë, persona të panjohur rreth orës 08.00 kanë hyrë në ambientet e bankës dhe kanë arriture që me kërcënime të marrin rreth 5 mijë euro. Në këtë rrëmbim nuk ka pasur të plagosur.

Grabitësit menjëherë janë larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa ekipet policore pas kryerjes së ekspertizës janë vënë në kërkim të autorëve të grabitjes. (INA/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit