0.9 C
Pristina
Friday, December 8, 2023

Dëgjoni o ju që talleni me Islamin dhe Muslimanët! – Hoxhë Muharem Ismaili

Më të lexuarat

Dëgjoni o ju që talleni me Islamin dhe Muslimanët! – Hoxhë Muharem Ismaili

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit