-0.4 C
Pristina
Wednesday, January 26, 2022
- Advertisement -spot_img

RUBRIKA

Sporti botë

Demba Ba: Si mysliman, e dënoj gjestin e Hazard

Sulmuesi i Chelseat, Demba Ba e ka dënuar sulmin e Eden Hazard në ndeshjen ndaj Swanseas ndaj një mbledhësi topash. Hazard e rrëzoj...

Benzema: Më pëlqen presioni

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, ka thënë se presioni atij po i bën shumë mirë dhe po rezulton me më të mirën e...

Po vjen Ibra, goli në 180 km në orë

Zlatan Ibahimovic ka shënuar edhe një gol të çmendur. Sulmuesi suedez ka realizuar në humbjen e PSG-së nga Nice një gol që do...

Të fundit