27.6 C
Pristina
E enjte, 5 Gusht, 2021

Buzhala nën ethet e Limajt

Më të lexuarat

Kjo novelë e Buzhales, është sikur telenovelat Latino-amerikane në TV tona . Për të dalë nga situata e jashtëzakonshme mundohet që keqkuptimin ta paraqes si shfajësim Berat Buzhala, të cilit që nga deklarata e fundit e Deputetit Limaj disi nuk po i zihet vendi vend.

Tash ka filluar me shkrime aty ku e ka lënë më herët. Të luaj dhe të sulmoj me thikën e tij të helmuar, duke përdorur taktikat. Je me ne, por ne nuk jemi me ty…,jem me ty, por nuk je me ne,,,kjo thikë e helmuar që është mësuar herët të përdorët nga tipi si Buzhala i cili jo vetëm se është vesh gjatë ,,por është edhe i pasur,, ju kishte ofruar 1 milionëshit i duhen vetëm edhe pak muaj ,,që ky kapadai të jetë Milioner. I lartpërmenduri apo puthadori i cili në media shkruante si i pavarur e që në fakt ishte i varur nga Thaçi dhe politika e tij e mbrapsht. /BS/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit