15.2 C
Pristina
Monday, February 26, 2024

Berisha: Problemi i patates nga Kosova u krijua për qëllime të ulëta politike

Më të lexuarat

Kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, deklaroi se problemi i tregut të patates nga Kosova u krijua për qëllime të ulëta politike.
Berisha tha se Shqipëria është gati të hiqet çdo lloj barriere doganore dhe se tregu i hapur është jetik dhe interesi më i mirë i çdo shqiptari.BS/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit