10.1 C
Pristina
Saturday, March 25, 2023

AFAD: Numri i personave që kanë humbur jetën nga tërmetet në Turqi mbi 44 mijë

Më të lexuarat

Agjencia për Menaxhimin e Fatkeqësive dhe Emergjencave të Turqisë (AFAD) njoftoi se numri i viktimave nga tërmeti i 6 Janarit ka shkuar në 44.374 .

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit