-1.4 C
Pristina
Wednesday, January 26, 2022

Veç Khabibi i vjen hakesh: McGregori e grushton një të moshuar në lokal – dalin pamjet

Më të lexuarat

Conor McGregori ka grushtuar një njeri të moshuar në një lokal irlandez, siç raportohet pas një zënke që e patën lidhur me whiskeyn.

TMZ-ja ka publikuar pamjet e CCTV-së nga incidenti që ndodhi në ‘The Marble Arch Pub’ në Dublin, më 6 prill, raporton InsportiKjo video tashmë është publikuar në kanalin e YouTubes:“McGregor hyri brenda dhe bëri gati gotat për klientët, duke i qerasur ata me nga një rund të whiskeyt të tij, ‘Proper Twelve’.

Problemet filluan kur njëri prej klientëve e refuzoi. McGregori e vuri një gotë para tij jo një herë, por dy herë, dhe ai prapë refuzoi”, bën të ditur TMZ-ja.

Më pas, në pamje shihet se si McGregori i qeras disa klientë me pijen e tij, para se ta grushtojë të moshuarin me të majtën. Një muaj para se të ndodhte kjo zënkë në lokal, McGregorit i ishte ngritur padi për hajni në Miami pasi ia kishte rrëzuar një fansi telefonin nga dora, dhe më pas ia kishte shkatërruar atë.

Por si duket vetëm Muslimani Dagestanez, Khabibi i vjen hakesh. Ai e rrahu për vdekje atë dhe stafin e tij, ditën kur ndodhi meçi mes tyre. Khabib është duke e pritur meçin kthyes, për ta deklasuar këtë njeri mendjemadh

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit