15.2 C
Pristina
Monday, February 26, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Fuqizimi i gruas

Tammie Umbel, muslimane e përkushtuar, milionere dhe nënë e 14 fëmijëve

Ajo që nisi si një dëshirë e thjeshtë për të qenë në gjendje të siguronte të ardhura për fëmijët e saj, është shndërruar në...

Latest news