15.2 C
Pristina
Monday, February 26, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dhuna në familje

Ai e goditi babanë e tij sepse babai i tij goditi nënën e tij

Pyetja: Cili është gjykimi islam për atë që mbrojti nënën e tij sepse babai i tij po e lëndonte dhe e godiste, kështu që ai...

Latest news