2.7 C
Pristina
Saturday, December 9, 2023

SHKURT – Viktimat Myslimane solidarizim me facebook profil?, jo flm!

Më të lexuarat

Viktimat Siriane 300.000 deri më tani është nënçmim me u solidarizume anë të facebook profilit (flamuj, apo ndoj fushatë e tillë) për këto solidarizohet Allahu dhe Engjujt e skan nevoj këto viktima solidarizim prej dyftyrshave shqiptarë!

 

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit