1.4 C
Pristina
Thursday, December 7, 2023

“Prishtina Talks” organizon eventin e radhës me temën MEDIA DHE ÇRREGULLIMI INFORMATIV NË EPOKËN POST-TRUTH

Më të lexuarat

Të enjten, me 20 Janar, në ora 19:00, “Prishtina Talks” organizon eventin e radhës me temën MEDIA DHE ÇRREGULLIMI INFORMATIV NË EPOKËN POST-TRUTH, me të ftuarin e radhës, studiuesin e mediave, Phd. Festim Rizanaj. Për menaxhim më të lehtë të hapësirës së kufizuar rekomandohet rezervimi në: +38349658585

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit