17.7 C
Pristina
E martë, 22 Qershor, 2021

Partia e Topit zyrtarizohet më 25 prill

Më të lexuarat

“Pallati i Kasmëve” ose selia e partisë më të re ku mendohet se do jetë kryetar, presidenti aktual i vendit Bamir Topi dhe ish-deputeti i PD-së Gazmend Oketa, është kthyer tashmë në vendin më kurioz të Tiranës, transmeton sot BW.

“Pallati…” është i vendosur pak metra larg selisë së Partisë Demokratike ose më saktë përballë parlamentit.

Zyrtarizmi i partisë së Topit pritet të bëhet më 25 prill./koha/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit