-0.9 C
Pristina
Friday, January 27, 2023

Myftiu Naim ef. Tërnava i kundërpërgjigjet Akademisë së Shkencave dhe e Arteve të Kosovës nga xhamia e fshatin Revuq të Podujevës

Më të lexuarat

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit