34.2 C
Pristina
Friday, July 12, 2024

Muamed Zekiri: “Ata që miren me fjalimet e Hoxhallarëve punojnë për të njejtën kauzë të Shesheljit”

Më të lexuarat

Kryeredaktori i Televizionit ALSAT – M ka deklaruar se Ata që miren me fjalimet e Hoxhallarëve punojnë për të njejtën kauzë të Shesheljit, Zekiri u përgjigj në pyetjen që bëri aktivisti Sunullah Islami në profilin e tij të Facebookut se “Pse ky lajm nuk folet e përfolet? gjegjësisht deklarata e fundit e Voislav Shesheljit ku i gëzohet ikjes së Shqiptarëve dhe kritikon qeveritarët Serb se pse i ndalon Shqiptarët në kufirin Serbo/Hungarez duke kërkuar nga ata që ti lëshojnë shqiptarët të ikin drejt Europës.

 

Ndryshe viteve të fundit Fjalimet e Hoxhallarëve ishin TOP LAJME në shum portale shqiptare, ata duke u marrë me derset e Hoxhallarëve haronin problemet reale të Popullit Shqiptarë

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit