28.1 C
Pristina
Sunday, August 7, 2022

Lutje në fund të Ditës së Arafatit dhe Ditës së Xhuma – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Lutje në fund të Ditës së Arafatit dhe Ditës së Xhuma – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit