0.3 C
Pristina
Thursday, January 26, 2023

Kur fëmiu dhe plaku lexojnë – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Kur fëmiu dhe plaku lexojnë – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit