23.8 C
Pristina
Thursday, September 21, 2023

Hoxhë Fatmir Latifaj vazhdon punën fisnike, pajton dy familje të hasmuara

Më të lexuarat

Në xhaminë në Shipol të Mitrovicës, hoxha Fatmir Latifaj, arriti t’i pajtojë dy familje të hasmëruara: SADIKU DHE BEGU, të dyja familje me banim në Mitrovicë.

Rasti ka qenë i njohur për tërë opinionin, ku me datën 02.06.2017, disa nxënës përfshihen në një përleshje fizike, në oborrin e shkollës fillore “Fazli Graiçevci”-Shipol, e që rezultoi me plagosjen e rënd të nxënësit Granit Sadiku (fale Zotit shpëtoi pa pasoja), prej dorës së nxënësit tjetër Endrit Begu.

“Fale Zotit, tani për momentin,është duke u kry ky pajtim, para xhumasë, në Xhaminë e Shipolit. Kjo vepër madhështore do të duhej të shkruhet me shkronja të arta! Me respekt admini i faqës zyrtare të Hoxhes!”, thuhet në njoftimin e faqes së Hoxhë Famir Latifajt./Mesazhi.com/

Fotografia e Hoxhë Fatmir ef. Latifaj

Fotografia e Hoxhë Fatmir ef. Latifaj

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit