21.2 C
Pristina
Tuesday, July 16, 2024

Hidhërimi me Familjarin dhe Ramazani! – Hoxhë Muharem Ismaili

Më të lexuarat

Hidhërimi me Familjarin dhe Ramazani! – Hoxhë Muharem Ismaili

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit