28.7 C
Pristina
Tuesday, August 9, 2022

EMOCIONALE: Mijëra tifoz algjerianë brohorasin Kosova Kosova në hapjen e Lojërave Mesdhetare Oran2022

Më të lexuarat

EMOCIONALE: Mijëra tifoz algjerianë brohorasin Kosova Kosova në hapjen e Lojërave Mesdhetare Oran2022.

Sportistët kosovarë shihen jashtëzakonisht të emocionuar nga kjo mbështetje. Kjo mbështetje tregon për afërsinë mes popujve pavarësisht pushteteve.
Edhe Komiteti Olimpik i Kosovës e shfaqi këtë ngjarje në faqen e tyre në facebook.

[/video]
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit

Fjala selam-paqe

Fusha pa porta

600 euro

Buzëqeshni

Unë dhe ti