14.7 C
Pristina
Monday, September 20, 2021
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

KI

19692 POSTIME
0 KOMENTET

Ekstradohet në SHBA amerikani i arrestuar në Shqipëri, akuzohet për përdhunim të miturish

Është ekstraduar nga Tirana për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës një shtetas amerikan i arrestuar në vendin tonë, i cili kërkohej në SHBA...

Kreu veprime të turpshme me një 8-vjeçar, arrestohet 37-vjeçari

Kreu veprime të turpshme me një 8-vjeçar, arrestohet 37-vjeçari, Odhisea Kaçi. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Ksamilit dhe denoncimi është bërë nga prindërit...

“Dukagjini 2”, asgjësohen 20 mijë rrënjë kanabis në ditën e parë

Në foto – Forca të policisë në Dukagjin, në përpjekje për të asgjësuar parcelat me kanabis që janë mbjellë për të dytin vit me...

Ozil synon Topin e Artë

Ylli i Arsenalit, Mesut Ozil beson se duhet të jetë më shumë egoist nëse dëshiron të arrijë ambicien e tij për të fituar Topin...

Sony Xperia Z5 Premium, telefoni i parë 4K

Kompania Sony dje ka prezantuar një seri të pajisjeve teknologjike dhe njëra nga këto pajisje është edhe telefoni Sony Xperia Z5 premium, i cili...

“Seria e Zezë” e Mercedes-AMG

Gjatë muajit të kaluar janë shfaqur fotografitë dhe detajet në lidhje me modelin Mercedes-AMG C63 Coupe, i cili do të prezantohet në panairin e...

Duka: Nuk ka vend për eufori, kemi edhe një fazë tjetër

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka ndjekur nga afër përgatitjet e Kombëtares në Itali ku djemtë e Gianni De Biasit gjetën...

Qosja: Ky pushtet, të jeni të sigurt, do të përmbyset

Akadaemiku dhe shkrimtari Rexhep Qosja përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka dërguar një mesazh jo pak akuzues për pushtetin sot në Kosovës. Ky...

Pse nuk i mirëpret Gjiri? Ku është Gadishulli Arabik?

Mbarë bota ka reaguar me dhimbje dhe zemërim pas publikimit të fotove të trupit të pajetë të një vogëlushi sirian, i mbytur në det...

Vdekja e Pajazit Nushit, humbje e madhe për shoqërinë

Humbja e akademikut Pajazit Nushi, është një humbje e madhe për familjen, kolegët, miqtë e tij, për akademinë, shkencën dhe për shoqërinë. Kështu ka deklaruar...

Latest news