17.9 C
Pristina
Tuesday, June 25, 2024

Artan Hoxha tërhiqet nga gara

Më të lexuarat

Kandidati për president të Shqipërisë Artan Hoxha, është tërhequr nga gara për president.

Ai është tërhequr nga gara në momentin kur në Kuvendin e Shqipërisë, deputetët bëheshin gati për të votuar për president.
Edhe pse tanimë kishte marrë 40 nënshkrime, Artan Hoxha ka deklaruar se do të tërhiqej dhe nuk do të garonte për president. /Indeksonline/kohaislame

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit