12.7 C
Pristina
Monday, February 26, 2024

Alia Izetbegoviçi dhe Bosnja – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Alia Izetbegoviçi dhe Bosnja – Hoxhë Bekir Halimi

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit