-3.1 C
Pristina
Tuesday, February 7, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Femra

A mundem ta dhurojë për sadaka dhuratën e burrit pa mos i treguar atij?

Pyetja: A mundem ta jap si sadaka një qafore të arit që ma ka dhuruar burri im, pa mos e ditur ai? *** Përgjigjja: Po, ju mund ta...

A ju lejohet femrave t’i pastrojnë flokët me shampon që është me Keratin?

Pyetja: A ju lejohet femrave t’i pastrojnë flokët me shampon që është me Keratin? *** Përgjigjja: Falënderimi i takon vetëm Allahut të Lartësuar, përshëndetjet lëvdatat të Dërguarit të...

Cili është gjykimi i transplantimit të mitrës dhe vezoreve?

Pyetja: Cili është gjykimi i transplantimit të mitrës dhe vezoreve? *** Përgjigjja: Falenderimi i takon Allahut. Së pari: Nuk ka asgjë të keqe me transplantin e mitrës për një grua...

Femra muslimane e cila nuk bart mbulesë islame, a i pranohet namazi, agjërimi e zekati?

Pyetja: Jam një grua që punoj në një biznes për veshje fëmijësh dhe aty nuk ka meshkuj që punojnë me ne e të përzihemi me...

Latest news