34.2 C
Pristina
Friday, July 12, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

arte marciale

A lejohet puna si trajner i arteve marciale, si për shembull në sportin Muay Thai?

Pyetja: Unë bëj Muay Thai dhe më pëlqejnë artet marciale në përgjithësi. Do të doja të bëhesha trajner kur të mbaroj studimet e mia, por...

Të fundit