11.7 C
Pristina
Wednesday, April 24, 2024
- Advertisement -spot_img

TAG

Dituria fetare

Ekuilibri i diturisë dhe padrejtësia e injorancës

Pyetja: Ekuilibri i diturisë dhe padrejtësia e injorancës *** Përgjigjja: Në emër të Allahut, Gjithëmëshirshmit, Mëshiruesit Sa e çuditshme dhe e vajtueshme që është sjellja e shumicës së njerëzve...

Të fundit