9.5 C
Pristina
Saturday, December 2, 2023

Pyetje dhe Përgjigje – Hoxhë Bekir Halimi

Më të lexuarat

Pyetje dhe Përgjigje – Hoxhë Bekir Halimi
https://www.youtube.com/watch?v=0v0mQaU64HM
Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit