26.2 C
Pristina
Friday, July 12, 2024

Muhammedi ﷺ u mrrol në fytyrë, dhe u kthye ngase atij i erdhi i verbëri… – Hoxhë Muharem Ismaili

Më të lexuarat

Muhammedi ﷺ u mrrol në fytyrë, dhe u kthye ngase atij i erdhi i verbëri… – Hoxhë Muharem Ismaili

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit