16 C
Pristina
Tuesday, September 27, 2022

Mes mësimbesimit dhe edukatës gjinore – Hoxhë Bekir Halimi – Hutbe

Më të lexuarat

Mes mësimbesimit dhe edukatës gjinore – Hoxhë Bekir Halimi – Hutbe

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit