21.1 C
Pristina
Friday, September 29, 2023

Femra e Mbuluar dhe Femra e Zbuluar gjat momenteve të vdekjes! (pyetje) – Hoxhë Muharem Ismaili

Më të lexuarat

Femra e Mbuluar dhe Femra e Zbuluar gjat momenteve të vdekjes! (pyetje) – Hoxhë Muharem Ismaili

Es-Selamu Alejkum Ju paraqesim videon e radhës nga AUDIONUR, e lusim Allahun (Subhanehu we te’ala) që të kemi dobi nga kjo që ndëgjojmë .

Shpërndajeni …

Burimi

- Advertisement -spot_img

Më tepër

Të fundit