-0.9 C
Pristina
Friday, January 27, 2023
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

KI

19695 POSTIME
0 KOMENTET

Qosja: Ky pushtet, të jeni të sigurt, do të përmbyset

Akadaemiku dhe shkrimtari Rexhep Qosja përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka dërguar një mesazh jo pak akuzues për pushtetin sot në Kosovës. Ky...

Pse nuk i mirëpret Gjiri? Ku është Gadishulli Arabik?

Mbarë bota ka reaguar me dhimbje dhe zemërim pas publikimit të fotove të trupit të pajetë të një vogëlushi sirian, i mbytur në det...

Vdekja e Pajazit Nushit, humbje e madhe për shoqërinë

Humbja e akademikut Pajazit Nushi, është një humbje e madhe për familjen, kolegët, miqtë e tij, për akademinë, shkencën dhe për shoqërinë. Kështu ka deklaruar...

Çfarë shkroi një fëmijë sirian?

Pas pamjeve të refugjatëve sirianë të mbytur në det, e sidomos pas fotografisë së fëmijës i mbytur në det i cili bërë jehonë në...

Fotot tronditëse: Çfarë faji kanë këto njerëz?

KUJDES! PAJME TË RENDA! (+18) Prindërit e dy vogëlushëve, trupat e të cilëve dolën në një plazh në Turqi, u rrëzuan nga dhembja dhe ezaurimi...

Latest news