‘Xheku’ tregon sa Ramazana i ka agjëruar deri më tash

0
219

Naser Rafuna është një prej aktorëve më të pëlqyer kosovarë.

Ai ka treguar se sa Ramazana ka agjëruar deri më tash.

Aktori Naser Rafuna duket se është edhe një besimtar i devotshëm i fesë myslimane.

I njohur për karakteret e tij të shumta në seriale vendore, aktori Naser Rafuna njihet edhe si një besimtar i devotshëm.

Naseri deri me tani është i njohur me disa rol, por më i njohuri është ai në serialin “Çka ka shpija”, me karakterin Xhek Setra.

Ai i ka bërë thirrje fansave që të pyesin çfarë të donë dhe një prej pyetjeve ishte edhe ajo se a e “agjëroni ramazanit”, përgjigja e aktorit ishte epike…”Që 29 vite, që do të thotë nga fëmijëria e hershme”.