Video: Irak, dasma kthehet në mort për shkak të Kallashnikovit

0
170

Një dasmë në Irak është kthyer në tragjedi, pasi një prej dasmmorëve ka goditur me kallashnikov një djalë, duke e lënë të vdekur.

Sipas ‘Daily Mail’ një nga dasmorët po qëllonte me kallashnikov në ajër nga gëzimi, por ka humbur kontrollin dhe plubi ka kapur djalin që ndodhej aty pranë.

Kjo është videoja

http://www.dailymail.co.uk/video/news/video-1238637/Blood-curdling-screams-wedding-guest-shot-head.html