Ua mbylli gojën Islamofobëve – 28 çelësa të varur në flamur, Hoxhë Halil Kastrati jep lajmin e madh

0
288

Humanisti i madh, Halil Kastrati vazhdon të sjell gëzim dhe ditë të lumtura te familjet me nevojë, për dallim nga Islamofobët të cilit për çdo dit flasin për komb por asgjë nuk veprojnë.

Ai në një postim në Facebook ka njoftuar se nesër me rastin e 28 nëntorit Ditës së Flamurit, do të dhurojë 28 çelësa për familjet me nevojë.

Kastrati ka varur celësat e shtëpive të reja në një shqiponje dykrenare.

Më poshtë postimi i Kastratit pa ndërhyrje:

Me ndryshe – Gezim i madh per te gjithe ne

Neser gezim i veçante per 28 familje

28 pale çelesa te varurua ne Shqiponjen dy krenare.