Supë dietike me Oriz dhe Pulë

0

Një supë dietike, e shijshme dhe e ushqyeshme me fileto pule. Karotat, kopra, limoni, vaji i i ullirit dhe piperi ia shtojnë shijen dhe e bëjnë një recetë të pëlqyeshme për të gjithë.