Reagon edhe Llalla: Kanabisi në Lazarat nuk ka lidhje me terrorizmin

0
60

Pas reagimeve të Ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe Drejtorit të Policisë së Shtetit vjen dhe reagimi i kryeprokurorit Adriatik Llalla në lidhje me shkrimet e publikuara ditët e fundit në Corriere TV në Itali dhe britanikes në versionin online Daily Mirror.

“Kanabisi në Lazarat nuk ka lidhje me terrorizmin. Kemi marrë masa për të parandaluar kultivimin e kanabisit”, tha kryeprokurori Adriatik Llalla.