Policit i “ikën truri” në trafik, përplas makinën që kishte bllokuar rrugën

0
190

Një polic i Nju Jorkut humb durimin derisa po priste në trafik brenda veturës zyrtare në Queens, dhe kështu përplas makinën që qëndronte përpara tij.

I gjithë problemi kishte filluar vetura me ngjyrë të zezë “Honda” ishte parkuar për pak sekonda në mes të rrugës, duke krijuar kështu trafik.

Polici humbi durimin dhe e goditi nga pas, duke rrugën që të kalonte.

Zyrtarët e policisë së Nju Jorkut kanë njoftuar se janë duke hetuar rastin, kurse polici që ishte brenda veturës është dërguar me urgjencë në spital pasi kishte pësuar lëndime trupore.