Pamjet kur goditet me bojë në fytyrë Edi Rama

0
124

Edi Rama është bojatisur në fytyrë nga nënkryetari i PD-së Edi Paloka.

Ky veprim i Palokës ka ardhur pas fyerjeve që Edi Rama bëri ndaj opozitës dhe kreut të saj, menjëherë pas fjalës së Lulzim Bashës.

Kreu i PD-së lëshoi akuza të rënda ndaj Edi Ramës dhe mazhorancës, të cilët po mbajnë peng Shqipërinë.

https://video.syri.net/upload/videos/2019/02/QfZXK5tWwXJGwwUnqLUu_14_ad11bfad9633d7e6b57e04426f3d29ae_video_720p_converted.mp4