Notat e lojtarëve: Wolves 0-2 Liverpool, shkëlqim i Salahut

0
80

Liverpooli mposhti Wolvesin në një duel të vështirë në udhëtim.

U duk si fitore e lehtë, por Wolvesi pati shumë raste.

Megjithatë, Liverpooli arriti që të gjente golin me anë të Salah i cili ishte i shkëlqyer.

Më pas Salah sërish asistoi dhe u shpall njeriu i ndeshjes me notë prej 8.7.

Notat e Wolvesit:

Notat e Liverpoolit: