Merr flakë banesa e gejve dhe lesbikeve në Tiranë

0
198

Albeu.com njoftoi pak më parë referuar fotove dhe informacionit të ardhur në nr. e redaksisë 067222204 se një banesë një katëshe po digjej në qendër të Tiranës.

Ndërkohë që zjarrfikësit janë duke luftuar me flakët, mësohet se banesa një katëshe ishte strehë e komunitetit LGBT për personat e përzënë nga shtëpia.

Flakët janë aq të mëdha sa po rrezikojnë pallatet përreth ndërkohë që e gjithë zona është mbuluar nga tymi.