Lojtarët e Llapit falin namazin para ndeshjes me Gjilanin

0
129

Dje është zhvilluar një nga ndeshjet më interesante të Superligës së Kosovës në futboll, në mes të Gjilanit dhe Llapit.

Ndeshja ka përfunduar me rezultat 2 me 2.

Para takimit futbollistët llapjan e kanë falur namazin në fushë.