Lojtarët e Kosovës në xhami para ndeshjes me Anglinë

0
402

Lojtarët e Kosovës në xhami para ndeshjes me Anglinë

Lojtaret Kosovare kane qene te pranishem ne xhami para se te luhet ndeshja me Angline.

Besar Halimi, Milot Rashica dhe Valon Berisha ishin ne nje xhami aty afer ku do te zhvillohet ndeshja e sontme me Angline ne ora 20:45 ku Kosova pritet te vazhdoje suksesin historik te saj.

Pas perballjes superiore me Çekine ata deshirojne qe edhe sonte te tregojne formen e mire te tyre duke i shkaktuar probleme edhe Anglise.

Shpresojme ne fitore sonte djema kemi besim tek ju.