Lideri i “Ballistëve” falë namazin midis Milanos në SAN SIRO (FOTO)

0
234

Krenar Osmani lideri i një ndër tifo grupeve më të njohura shqiptare “Ballistët” në stadiumin gjigant San Siro duke falë Namazin gjat ndeshjes në Europa League mes Shkendisë nga Tetova dhe Ac Milan, padyshim se kjo foto do ta sikleton publicistin nga Tirana Kastriot Myftaraj.