Konfiskohen 80 armë dhe mijëra fishekë

0
51

Policia e Kosovës ka lajmëruar se janë konfiskuar rreth 80 armë dhe mijëra fishekë të kalibrave të ndryshëm.
Përmes një komunikate për media policia ka njoftuar gjithashtu se është arrestuar edhe një person i dyshuar, gjatë realizimit të operacionit në rajonin e Prizrenit dhe Prishtinës.kohaislame