Ja çfarë shkroi ArifHikmeti për Berat Buzhallën!

0
422

Berat Buzhal po boll injorant e i pa ditur e debil je o i ashtuquajturi analist: une vetem dy gjera do ti tregoj ty me pyetje qe do ti bej se pe shoh qe qenke i painformuar e i pa ditur!
1. ma gjej nji ekip Shqiptar qe ka be aritje kaq te madhe te perfaqsoje Shqiptaret ne europe e qe ka dale si “pjelle” e Shqiptareve te shtypur dmth jashte kufijve?(Shkendija me Milanin nuk eshte kuriozitet por eshte realitet) ty si injorant ose shitesh si i tille ngaqe kshu si ti vetem nji Shka beogradi mund te reagoje, ndoshta eshte kuriozitet, por jo fatmirsisht Shkendija eshte realitet.
2. ma gjej nji aktor Shqiptar ne gjithe Shqiptarine qe ka luajtur ne filma europian dhe shqiptar me shume se Blerim Destani nji emer vetem ma gjej jo ma shume, sa per info Blerim Destani eshte aktor edhe kjo nuk eshte kuriozitet pra edhe Blerimi aktor i madh eshte fatmirsisht realitet.
phyyy cfar injoranti, sinqerisht trego pse kaq shume inate te ka ardhe amo sinqerisht po te pyes, sepse njejt si ti kshu mendon edhe njifar i ashtuquajturi gazetar “LATAS” ai i urren Shqiptaret! pergjigjet e pyetjeve i pres me mi dhane kur te duash ti edhe ku te duash ti i ashtuquajturi ANAList Berat Buzhala!

Xhevdet Jashari – ArifHimeti