Gruaja thyen këmbën, hundën dhe krahun pasi u aksidentua me këmbët në këtë formë [Video]

0
65

Pasi Audra Taum injoroi paralajmërimet e burrit për pushimin e këmbëve të saj në pultin e makinës, çifti u përfshi në një aksident të madh që bëri të dal airbagu dhe gruaja të thyej këmbën, kyçin e këmbës, hundën dhe krahun.

Audra Taum ishte pasagjere kur burri i saj po ngaste veturën për të marrë fëmijët e tyre, kur një makinë përpara tyre u përplas duke shkaktuar një aksident, ndërsa Audra kishte këmbët saj të kryqëzuara mbi pult.

Fuqia e airbagut e shtyu këmbën e saj të djahtë drejt fytyrës së saj aq shumë saqë femuri, kyçi i saj i këmbës dhe hunda u thyen pothuajse menjëhërë. Ajo kishte nevojë për disa operacione dhe nuk mundi as të përpiqej të fillonte për të ecur për 1 muaj. /IndeksOnline/