Gold AG nga Berlini selam Mavrajt: Mos na harroni në dua

0
121

Reperi nga Presheva i është gëzuar fotove që vijn nga Medineja e bekuar ku shihet se si heroi i kombëtarës Mërgim Mavraj kalon çaste të bukura atje së bashku me Hoxhën nga Tirana Ahmed Kalaja (dhe së fundmi me futbollistin tjetër nga kombëtarja Valdet Rama), Gold AG ka kërkuar që të luten ata për të, ja postimi i plotë i Arian Agushit:

“E ku ka ma mir se me i pas dy vllazen si kta.Ju don vllau juaj me zemer, i nderumi Ahmed Kalaja edhe Mergim Mavraj MOS NA HARRONI NE DUA ❤”

 

Imami nga Tirana Ahmed Kalaja i është përgjigjur: 

“Allahu te ruajte , Allahu te nderofte , Allahu te dashte e vetem te mira pac prej Tij! Amin!
Inshallah here tjeter jemi te tre.”

 

Untitled