Gjendet një trup i pajetë në Korçë

0
48
Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e ditës së djeshme në qytetin e Korçës. Trupi i viktimës është vënë re nga banorët e zonës, në afërsi të stadiumit “Skënderbeu” në qytetin Juglindor ditën e mërkurë. Sot policia ka dhënë detaje në lidhje me viktimën, i cili është identifikuar si 32-vjeçari me inicialet S.S, banues në lagjen 10. 
Pas këqyrjes së kufomës ka rezultuar se nuk ka pasur dëmtime të personit, ndërsa në fund të barkut janë vënë re shpime me gjilpëra. Familjarët e viktimës kanë bërë me dije se 32-vjeçari ishte përdorues i drogave dhe me shumë mundësi, vdekja ka ardhur si pasojë e një overdoze./Kosovasot